Laboratorium innowacji we współpracy międzynarodowej - 14.11.2016, Warszawa

Szanowni Państwo,

Klaster PIKMED serdecznie zaprasza do bezpłatnego udziału w konferencji i spotkaniu dyskusyjnym połączonym z networkingiem “Laboratorium innowacji we współpracy międzynarodowej” w Warszawie, w poniedziałek 14 listopada 2016 r.
Fundacja "Ambasada Przedsiębiorczości Kobiet" organizuje to wyjątkowe spotkanie w ramach projektu „e-BRIDGE - Zaangażowanie kobiet przedsiębiorców w debacie o współpracy międzynarodowej”.

Podczas spotkania uczestnicy będą mieli możliwość podzielenia się doświadczeniami oraz wzięcia udziału w dyskusji o możliwościach poszerzania działalności między innymi o rynek ukraiński.

Jak wykorzystywać biznesowo sąsiedztwo Ukrainy i Polski? Bliskość geograficzna i kulturowa, chłonny rynek dóbr i usług na Ukrainie jak i coraz większe zapotrzebowanie na rynku pracy w Polsce są łakomym kąskiem dla przedsiębiorców. Jednak wielu z nich nie odkryło jeszcze Ukrainy.

Spotkanie ma na celu dostarczenie niezbędnej wiedzy i wzorców, do przełamania barier i nawiązania międzynarodowych kontaktów. Swoją wiedzą i doświadczeniami podzielą się przedsiębiorcze kobiety z Polski, które prowadzą już z powodzeniem interesy na Ukrainie, ich koleżanki z Ukrainy oraz eksperci.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wymagana jest rejestracja online na stronie internetowej: www.ambas.org

Program wydarzenia znajdą Państwo w załączniku.