KLASTER PIKMED objął Patronat nad Konferencją turystyki medycznej 30-31.03.2017 w Warszawie

W imieniu organizatorów zapraszamy na  3rd Annual Medical Tourism CE Conference, która odbędzie się 30-31 marca w Hotelu Sofitel w Warszawie. Po raz pierwszy Polska została wybrana na miejsce odbywania się międzynarodowej konferencji branży turystyki medycznej co podkreśla nasze znaczenie jako kraju w tej prężnie rozwijającej się branży.

Dwie wcześniejsze edycje konferencji odbyły się w Pradze (2016) i w Budapeszcie (2015). Konferencja dedykowana jest przedstawicielom branży medycznej, szpitalnej, firmom ubezpieczeniowym, pośrednikom medycznym, konsultantom i innym przedstawicielom branży turystyki medycznej. 

  Turystyka medyczna jest sektorem polskiej gospodarki, która jest wspierana przez Ministerstwo Rozwoju w roku 2017. Dodatkowo, Polska jako jedyny kraj wśród krajów Europy Środkowo- Wschodniej została umieszczona na mapie światowych preferowanych destynacji w turystyce medycznej wg. Medical Tourism Index i warto, aby Polska pokazała swoją pozycję lidera podczas  3rd Annual Medical Tourism CE Conference  w Warszawie. 

Obecność na konferencji zapowiedzieli przedstawiciele Litwy, Łotwy, Czech, Słowacji i Węgier. Firma Medical Travel Partner jest współorganizatorem tej międzynarodowej konferencji. Poniżej link do konferencji i wstepny program. 

    UWAGA : Dla uczestników, którzy zgłoszą się dzieki nam przysługuje zniżka i będzie można skorzystać z tańszej stawki 599 Euro/uczestnictwo.W celu skorzystania ze zniżki należy przysłać do nas chęć uczestnictwa zgoszenia.

http://euro-events.co/index.php/events/conferences/110-3rd-annual-medical-tourism-ce-conference